Třetí roura pro Kocoura

V čele žebříčku KK Bílá Hora, Kozlovna vyhořela!

Smoking Cat Mongolian Open 2020 (result news)(31.1.'20) Hvězdně obsazený Mongolian Open zahájil seriál turnajů sezóny 2020. Do klubových prostor Follow the Cat se sjeli hráči ze čtyř kontinentů, dvojnásobnou převahu nad domácími mongoly mělo dokonce 6 českých karbaníků, sestavu doplnily vítězky Fiesty del Sol Zhaf resp. InterGalaktické série Alida a vždy dobře naladěný Anjelik. Hráči se shodli na odehrání malého finále o umístění, které se nakonec uskutečnilo jako souboj o 7.-10. místo, tedy o bodovaná pořadí.

U stolu 1 se v prvním kole utkali mongolští Paczessa a Batbold, čeští favorité Lumir, Robi a Jooki a ghaňanka Zhaf. Lumir s Jookim se od počátku soustředili na vyřazení domácích, kteří se snažili, nicméně podlehli a čekala se podobná poprava, pozornost Jookiho s Lumirem se tak obrátila na Robiho, který u stolu 1 nakonec skončil jako třetí poražený, a Zhaf tak opět mohla slavit, jako už po několikáté, postup do finále.

Robi byl v té chvíli ovšem už překvapivě posledním hráčem velice ambiciózní Kozlovny ve hře. Jako pamětník nemohu nevzpomenout na podobně sebevědomý příjezd SK Albertsthalu na Světovou sérii 2012, který skončil také pro celý tým již po prvním kole. Albertsthal již ohlásil zájem letos hrát Team Championship, Kozlovna by na něm také měla napravovat dojem z totálního propadáku na Mongolian Open.

Přitom zpočátku šlo vše podle papírových předpokladů a u stolu číslo 2 Vizour společně s Aleshem rozdali snad osm nebo deset písmen Alidě, Anjelikovi, Glideovi a Kocourovi. Anjelik dokonce vypadl s hrozivými 29 %. Pak ovšem přišla neskutečná smršť. Vizour nejprve sledoval jak stůl opouští Alesh a prakticky vzápětí ho následoval. Stůl vyhrál Kocour s 94 %, což se nakonec ukázalo jako rozhodující faktor pro finále. Vizour s Aleshem dohráli v absolutním vyčerpání a po změření si tepové frekvence k malému finále raději nenastoupili, což ve finále způsobilo, že je porazily všechny ženy na turnaji. Na čimických serverech už se objevily titulky jako „Propadák desetiletí“ nebo „Bubenečská nakládačka“, v Dolních Chabrech rapidně klesl zájem dětí o Prší.

Velké finále bylo nesmírně vyrovnané, jako první Samci podlehla Zhaf. Páté místo bral Lumir a čekalo se na poslední hru, kterou ztratila Alida. Nakonec se rozhodovalo na třech písmenech a Kocour díky výborné bilanci v prvním kole udržel vedení před Jookim a Glidem. Mongolian Open vyhrál potřetí, čtvrtý titul drží Oleandr a žádný zahraniční hráč ještě trofej MongolTube (Mongolskou rouru) nezískal.

Start sezóny proběhl na výbornou a už teď se můžeme těšit, co přinesou další turnaje Smoking Cat National Tour 2020.

Mongolian Open 2020 Official Results

1. KOCOUR (Smoking Chingiss Dashinchilen) 88 %
2. JOOKI (KK Bílá Hora) 85 %
3. GLIDE (KK Bílá Hora) 80 %
4. ALIDA (No Stresaran Santa Cruz)
5. LUMIR (Royal SCC Vinohrady)
6. ZHAF (Black Dogs Ghana)
7. BATBOLD (Smoking Chingiss Dashinchilen)
8. ROBI (Kozlovna)
9. ANJELIK (Cork McEima)
10. PACZESSA (Smoking Chingiss Dashinchilen)
11. VIZOUR (Kozlovna)
12. ALESH (Kozlovna)

Fotogalerie 

Černobílá foto reportáž Michala Hora 

Barevná foto reportáž Michala Hora

Aktuální žebříček

Smoking Cat Season Ranking 2020


Z Dashinchilenu pro SCWU media,
Leon Berger

More news
Naprosto dominantní KozlovnaDésert Dessert v kalifornské režiiOldin z Midgardu poprvé ukázal svou sílu!Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.