SCWS Legends

První hrací slovo

Legendy Kouřící kočky - Pavel Šejc, Leonardo 21. stoletíTraduje se, že první slovo, na které se hrálo, bylo TRPASLÍK.

Pamatuje si to takto víc lidí a Remek by to mohl odpřísáhnout, že to takhle je. Právě po některém zápase Rose Gesichten v karlínském Krystalu se poprvé hrálo toto hrací slovo Trpaslík a prohrál jej Maara. To byl první člověk, který prohrál hrací slovo v Kouřící kočce.

Hraní na prohrávaná hrací slova je originálním prvkem karetní hry Kouřící kočka neboli Smoking Cat. 

 

Slavné prohry

Další perlou je prohra Lucase, dokázal prohrát 5 písmen za 5 her a dokonce k tomu prý nepotřeboval ani 5 her, byly to vlastně 4 hry a 1 renonc. Nikdo u stolu neprohrál, prohrál to všechno on. To se stává opravdu málokdy.

Viktoor prohrál 4 slova za sebou, to bylo úplně neuvěřitelné, prohrával furt, a to se ani nehrálo proti němu. To bylo v ´95 na silvestru, který se konal v Chřibské, na tom legendárním silvestru, kde se (...) hrály karty opravdu o život. Tam jsme hráli i pexeso. Bylo to elektrikářské pexeso.

Vítězný hattrick

Hráči mongolského týmu Smoking Chingiss Daschinchilen vyhráli 3 poslední turnaje Smoking Cat v řadě:

GreenHorn Cat 2014 - Batbold
Masters 2014 - Kocour
Mongolian Open 2015 - Oleandr

V celé historii Smoking Cat je tento vítězný hattrick zcela unikátní jev.

Bělohorská legenda Jooki

Jooki prohrál první slovo v turnajích po 357 partiích, resp. v oné 357. Od Světové série 2013, kdy hrál poprvé, až do smolného AfroCat 2015 si bělohorský šampión užíval 16 měsíců bez hanlivé placky. Jooki se tak stal legendou čisté jízdy v historii Smoking Cat.

A nejen to! V SC sezóně 2015 tento černý kůň KK Bílá Hora na dvakrát obhájil prvenství na Světové sérii, a Jooki se tak stal prvním v historii Smoking Cat, kdo vyhrál zlatý hattrick SCWS. 

Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.