Tournament Calendar

SCWU vás zve na oficiální turnaje hráčské sezóny 2016

Smoking Cat card game rulesSC Season Ranking 2016Přijďte si zahrát karty, fandit svým favoritům, pobavit se!
Divákům jsou všechny pořádané turnaje přístupné.
naše živá klání můžete sledovat i online.

Hráčská sezóna Kouřící kočky 2016

  byla řádně zahájena na Frýbestr 25. 1. v 8:50

      Pravidla karetní hry KK                                                                                                                                                                                                          Bodování & Sezónní žebříček KK        

                                                 

Oficiální SC tréninky 

Pardubice, Tipsport arena: pátek 15.7.

Smoking Cat Tournaments 2016

DATE

ARENA

CARD TOURNAMENT

WINNER

LAND

pát 29.1. 19:00
Praha 6, Follow the Cat Mongolian Open 2016 (nationals)  Kocour   Mongolia  
čtv 4.2. 18:30 Praha 6, Na Slamníku Czech Open (nationals)  Katarinator

 Czech Rep. 

stř 10.2. 19:00 Kladno, Rock'n'Roll Restaurant AfroCat (nationals) Lucka   Norway
pát 19.2. 18:00 Kozlovna Ládi Vízka PartyCat (event)
 Alesh  Czech Rep. 
pát 26.2. 19:00 Praha, Bubenečská nádražka Dr. Alban (nationals)  Lumir  Czech Rep.
pát 18.3. 19:00 Praha 5, Klamovka US Open (nationals)
Ruprecht    USA  
pát 1.4. 19:00 Praha 5, U Vojáka Cats & Elks (nationals) Hvit Kråke

 Norway

sob 16.4. 14:00 Praha 6, Follow the Cat Team Championship (major - clubs tournament) San Diego Padres
 USA 
sob 4.6. 13:00 Kladno, Rock'n'Roll Restaurant Košiška Cup (challenger)

 Kocour

Shmoulinka

Mongolia

 Ghana 

 sob 16.7. 13:00 Pardubice, Tipsport arena Fiesta del Sol (challenger)    
sob 10.9. 14:00 Praha 6, Bubenečská nádražka Orient Express (challenger)    
sob 8.10. 12:00 Praha 6, Follow the Cat Smoking Cat World Series 2016 (major)

 

 

 


  

pát 25.11. 19:00 Praha 6, Follow the Cat GreenHorn Cat (newcomers)     

xx.12.
19:00

Kladno, Pod Vobrazem Taška plná překvapení (friendlies)    
10.12.
19:00
Praha 6, Follow the Cat Masters2016 (best of season)

 

 

 

 




 

Dohraná hráčská sezóna 2015

BODOVÁNÍ A SEZÓNNÍ ŽEBŘÍČEK 2015  

DATE 

ARENA

CARD TOURNAMENT

WINNER

LAND

30.1. 19:00 
Praha 6, Follow the Cat Mongolian Open (nationals) Oleandr   Mongolia 
11.2. 19:00 
Kladno, R'n'Roll Restaurant AfroCat (nationals)

 Tomash

Chile

13.2. 19:00  Praha 6, The Pub US Open (nationals) Auntie Catherine  USA
19.2. 19:00  Praha 1, U Rumpálu  Czech Open (nationals) Jooki  Czech Rep.
20.2. 18:00  Kozlovna Ládi Vízka PartyCat (event) Joseph   Czech Rep. 
20.3. 19:00  Praha 6, Oáza Dr. Alban (nationals) Cirhoza  Albania 
26.3. 19:00  Praha 5, U Vojáka Cats & Elks (nationals) Shmoulinka  Ghana 
11.4. 13:00  Praha 6, Follow the Cat Team Championship (major - clubs tournament) Smoking Chingiss Daschinchilen  Mongolia
23.5. 14:00  Praha 6, Follow the Cat JokeRiders Cup (exhibition - teams tournament Czech vs. World) zrušeno   ---
13.6. 14:00  Kladno, Pod vobrazem Košiška Cup (challenger)

Lumir
Jonagold 

 Czech Rep. 

21.6. 14:00  Praha 6, Bubenečská nádražka Orient Express (challenger)  Hvit Kråke  Norway
8.8. 14:00  Praha 6, Follow the Cat Fiesta del Sol (challenger) Pavel   Czech Rep.
10.10. 12:00  Praha 6, Follow the Cat Smoking Cat World Series 2015 (major)

Jooki

Paczessa

Smoking Chingiss Daschinchilen

Czech Rep.

Mongolia

Mongolia
  

27.11. 19:00  Praha 6, Follow the Cat GreenHorn Cat (newcomers)  Robi  Czech Rep. 

10.12.
19:00 

Kladno, Pod Vobrazem Taška plná překvapení (friendlies) Gindraa  --- 
11.12.
19:00 
Praha 6, Follow the Cat Masters2015 (best of season)

 Marge

USA

 

 


 

hráčská sezóna 2014

 

DATE 

ARENA

TOURNAMENT

WINNER

LAND

31.1. 
Praha 6, Follow the Cat Mongolian International Championship (nationals) Kocour  Mongolia
5.2. 
Kladno, Rock & Roll bar AfroCat: The African Cup (nationals)

Shapaai
Vera 

 Ghana
 Chile

5.4.  Praha 6, Follow the Cat JokeRiders Cup (teams tournament Czech vs. World) Team Czech   Czech Rep. 
6.4.  Praha 6, Follow the Cat Team Championship (clubs tournament) Hardangervidda Smoking Elks   Norway
7.6.  Kladno, Pod Vobrazem Košiška Cup & Kočičákův Talíř (challenger)

Lucka
Kocour

 Norway
 Mongolia
9.8.  Praha 6, Follow the Cat Fiesta del Sol (challenger) Soxac   Indonesia
11.10.  Praha 6, Follow the Cat Smoking Cat World Series 2014

Jooki
Hvit Kråke
Hardangervidda Smoking Elks

 Czech Rep.
 Norway
 Norway

28.11.  Praha 6, Follow the Cat GreenHorn Cat (newcomers tournament) Batbold   Mongolia
3.12.  Kladno, Rock'n'Roll Bar Taška plná překvapení (friendly tournament) Gindraa  Ghana
12.12.  Praha 6, Follow the Cat Masters

Kocour

 Mongolia

 




 

hráčská sezóna 2013


Kompletní infromace k hráčské sezóně Smoking Cat 2013

 

DATE 

ARENA

TOURNAMENT

WINNER

LAND

6. 4.  Praha 6 smíšený turnaj týmů JokeRiders Cup remíza 69:69
remiza
25. 5.  Kladno challenger ladies Košiška Cup Paczessa Mongolia
3. 8.  Praha 6 challenger gentlemanů Fiesta del Sol Ing Vraanek Norway
5. 10.  Praha 6 Světová série Kouřící kočky 2013

Jooki

Vera

San Diego Padres

Czech Rep. 

Chile 

USA

6.12.  Praha 6 Masters

 Lenyule

Antarctica

 


 

 Hráčská sezóna 2012

 

DATE 

ARENA

TOURNAMENT

WINNER

LAND

6.10.  Praha 6 Světová série Kouřící kočky 2012

Ing. Vraanek

Lenyule

Norway

Antarctica

7.12.  Praha 6 Masters

Zahrada 

Czech Rep.

 


 

 Hráčská sezóna 2011

 

DATE 

ARENA

TOURNAMENT

WINNER

LAND

 1.10.  Praha 6 Světová série Kouřící kočky 2011 Dalmar Dume  Ghana

 


 

 Hráčská sezóna 2010

 

DATE 

ARENA

TOURNAMENT

WINNER

LAND

25.9.   Praha 6 Světová série Kouřící kočky 2010

Pavel

Bardotka 

Czech Rep.

Czech Rep.

 


 

 Hráčská sezóna 2009

 

DATE 

ARENA

TOURNAMENT

WINNER

LAND

26.9.  Kravín Únětice
Světová série Kouřící kočky 2009

Fleisch

Marge 

Indonesia

USA

 




Přijďte si zahrát karty nebo fandit svým favoritům, zkrátka pobavit se!

Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.