Skandál!

Černí psi se poštěkali! Máme přepisy odposlechů!!!

Mongolian International Championship, který se uskuteční tento pátek (31.1.), zahajuje letošní sezónu Smoking Cat. Kromě kompletní mongolské elity byli pozváni pořádajícím klubem Smoking Chingiss Daschinchilen přátelé z celé Evropy.

Zájem fanoušků vzbuzuje především návrat Sheyby, vítěze kvalifikace na Světovou sérii 2011, dále turnajové premiéry Marpooa, Petry nebo Rikky Ruuka, po delší odmlce se představí Lucka a stále se lepšící Jonagold, která je fanoušky dokonce tipována za jednu z největších adeptek na vítězství.

Turnaj už má i drobný skandál. Nominace rozhodčích byla svěřena funkcionářům Black Dogs Ghana, kteří se však kvůli nominaci rozhodčího údajně pěkně poštěkali. Zde popis části odposlechů:

Černé štěnice afrických žurnalistůMokele: Ty vole, tak to prej hrajou v Mongolsku a někdo vod nás to má soudcovat!

Gindraa: Ty vole, to se posrali, né? Taková dálka. Kdo tam pojede?

G-Hana: Já bych jela k moři.

Dalmar: Moře v Mongolsku na 99 % nemaj. Ale můžu to vygůglit.

Shmoulinka: Ty vole tak kdo tam pojede?

Mokele: Já tam nejedu, mám před tím hodinu kreslení a pak zas hodinu kreslení, ani nevím, čím bych tam jel.

Gindraa: Já jsem celkem nadrženej, že bych jel, ale kdo to zaplatí?

Dalmar: Na mě nekoukej.

Gindraa: Tak snad to zaplatí Unie...

Turnaje Smoking Cat National Tour 2014

Mongolské mistrovství bude v rámci National Tour následovat AfroCat – African Smoking Cat Cup (5.2.) v kladenském Rock´n´Rollu (svoji účast již přislíbili i dva vítězové SWCS a to černá legenda Dalmar Dume a jihoamerická karetní přebornice Vera).

Více ve Smoking Cat kalendáři na našich stránkách.


Leon Berger

More news
Naprosto dominantní KozlovnaDésert Dessert v kalifornské režiiOldin z Midgardu poprvé ukázal svou sílu!Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.