C Aaa PACZESSA 0 0 %
D Aaa RIKKA RUUK 0 0 %
E Aaa BAUMGARTNER 0 0 %
Comment
15:13Dobrý den, vítáme vás u sledování přenosu z třetího ročníku Fiesta del sol.
15:29Hra už je v plném proudu, hráči se soustředí, i když v tomto počasí je to velmi těžký úkol.
15:40Hra je nyní vyrovnaná. Akorát u druhého stolu se moc nevede Oleandrovi, který má už 3 písmena a pouhých 25% úspěšnosti.
16:24První písmeno v Kouřící kočce právě získal nováček Infopepa. Ve hře už tedy není žádný hráč s čistým kontem.
16:44Infopepa získal druhé písmeno a Albánci slaví.
17:42První kolo máme za sebou. Bylo velmi napínavé, dobře si v něm vedl nováček Infopepa, jenž získal pouze 2 písmena. Ne příliš povedené kolo zažil Oleandr, který vypadl jako první od druhého stolu. U prvního stolu probíhalo drama až do úplného konce. Když své poslední písmeno získal Rikka Ruuk o pouhý jeden bod.
17:51Rikka Ruuk získává písmeno za 13 trestných bodů.
17:59Pavel se čtyřmi nejvyššími zelenými shodil karty a má druhé písmeno. Pavel druhé kolo nerozehrál tak dobře jako to první.
18:02Ani Petra si nevede ze začátku druhého kola dobře. Po čtyřech odehraných hrách má 3 písmena.
18:08Pavlovi a Petře se v tomto kole opravdu moc nedaří. Oba získali svá další písmena. Petra čtvrté za pět her.
18:17To bylo rychlé. Petra už je venku. Získala 5 písmen za sedm her.
18:40I druhé kolo je zatím velmi vyrovnané.
18:54Zatím velkým překvapením druhého kola jsou oba Albánci. Kunta má pouze jedno písmeno a Redhill je dokonce bez písmene.
19:08Fiesta del sol zatím nabízí velmi zajímavé souboje. Turnaj velmi vyrovnaný.
19:21Tato hra se Pavlovi vůbec nevydařila. Získal většinu srdcových karet a navíc poslední štych s esem.
19:45Ve 13. hře získává Redhill své první písmeno druhého kola. Radost mu to ale nekazí a úsměv z tváře mu nemizí.
20:20Druhé kolo je za námi. Nabídlo napínavé souboje a pár překvapení. Do finále se například k překvapení všech přítomných dostali oba Albánci.
20:37Finále se nám pomalu rozehrává. Na hráčích už je ale patrná únava z tropických podmínek, které na Fiestě panují.
20:49Redhill si účast ve finále viditelně užívá, usmívá se a kroutí do rytmu hudby.
20:59Písmeno si na svůj účet připisuje Infopepa, který shodil karty, když měl v ruce 6 kulových.
21:17I finále je vyrovnaná bitva. Jediným 100% hráčem je zatím Pavel, jenž je velmi soustředěný na hru. Redhill naopak nepřestává tancovat a bavit se, účast ve finále si opravdu užívá.
21:26Renonc a písmeno pro Redhilla.
21:28Oba albánští hráči teď provedli sebekritiku, ale v ničem jí to nepomůže, ve hře musí i tak pokračovat.
21:48Pavel získal ve finále své první písmeno. Na body to bylo nerozhodně mezi právě Pavlem a Redhillem, oba měli po 12. Pavel měl ale u sebe Hejmu.
22:14Právě probíhá rozhodující hra. Kunta a Pavel mají stejný počet písmen 1, musí se tedy mezi nimi rozhodnout. Teď se bude hrát dokud jeden z nich neprohraje.
22:20Velmi dramatický turnaj končí. Pavel se stává vítězem, protože v druhé rozhodující hře porazil Kuntu.