JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !

Jedinečná událost každé sezóny JokeRiders Cup – týmový turnaj, v němž se tradičně utkávají týmy Čech a „zbytku“ Světa – se uskuteční již tuto sobotu 6.4.!

Název:  JokeRiders Cup           

Termín: 6. 4. 2013 od 15:00          

Místo: Follow the Cat, Praha 6 – turnaj v KK, vegetariánské občerstvení, kouření povoleno

V turnaji se utkají tým Světa, který letos vede kapitán Kocour, a tým Čechů, který letos vede kapitán Kraken.
Turnaj je výjimečně smíšený, na každé straně startují 4 dámy a 4 gentlemani.

Sčítá se pořadí všech hráčů jako body pro soupeře. Nejvyšší rozdíl ve skóre při absolutním vítězství jednoho z týmů (1. - 8. místo jejich hráčů) je 100:36, souboj může skončit i remízou 68:68.

Kromě upomínkových předmětů je ve hře nádherná putovní trofej od designéra Pavla Šejce. V případě remízy zůstává trofej v sídle SCWU.

 Aktuálně

Nominace týmu All Czechs | Tým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders Cup | Pozvánka na JokeRiders Cup 2013 (facebook)

Tým Světa kapitána Kocoura Tým All Czechs kapitána Krakena

Sponzoři JokeRiders Cupu

Oficiálním sponzorem JokeRidersCupu 2013 je voňavý, na třikrát chmelený Gambrinus Excelent 11°.

Turnaj podpořili také tito sponzoři:
výrobce triček s vtipným potiskem Geekshirts.cz a výrobce placek s veselým webem MojePlacky.cz

Propozice nominací na JokeRiders Cup

Kapitáni: Kapitáni si předávají svoji funkci z roku na rok po konci turnaje. Český kapitán musí předat pomyslnou pásku hráči jiného klubu, kapitán Světa pak hráči z jiného kontinentu.

Tým Světa: Tým Světa musí být složen ze zástupců minimálně 4 kontinentů a nesmí mít více jak 3 zástupce stejného kontinentu

Tým Čech : Tým Čech musí být složen ze zástupců minimálně 4 klubů a nesmí mít více jak 3 hráče ze stejného klubu. 

More news
Naprosto dominantní KozlovnaDésert Dessert v kalifornské režiiOldin z Midgardu poprvé ukázal svou sílu!Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.