Désert Dessert v kalifornské režii

Dámská jízda Ruprechta nedostihla

Désert Dessert 2020 (SC Classic Tour) - results(31.8.'20) Oáza Ber-Oun přivítala na svém horkém písku historicky první open air turnaj v Kouřící kočce. Prostor střežili palácoví psi, bohatou nabídku arabského cateringu připravovaly děti migrantů, koně i poně měli přístup do hlediště. Typickou arabskou atmosféru narušoval snad jen občasný pouštní deštík, který ovšem pořádající rodina šejků rozehnala zapálením magické popelnice. Dokonce došlo i na pověstný místní tabák a kadidlo. Prostě Katar ve vší své tradičnosti.

Obsazení turnaje bylo slabší, než jaké se očekává na Party Cat, druhém turnaji kategorie Classic, ale i tak se rozhodně nehrálo podle papírových předpokladů.

Už v prvním kole zcela selhal africký mistr Gindraa a bylo téměř jasné, že si finále zahraje jen stěží. Naopak druhé kolo bylo složité pro jednoho z leaderů sezóny Kocoura a ten prošel do finále jen tak tak. Na turnaji se představila dvojice zatím neznámých katarských hráčů, Akrash skončila osmá za již zkušeným Eddullou, Dockar (čti Dočkař) dokonce prošel do finále ze třetí pozice a až do jeho zahájení vypadal jako černý poň turnaje.

Finálový stůl už totiž patřil hvězdám. Po šestém Dockarovi odešel od stolu Kocour, který podle svých slov čelil totálnímu zoufalství z karet, které dostával, a závěrečná čtyřka byla složena z Ruprechta, pořádající Osvalda a superfavoritek Paczessy a Marge. Ruprecht pustil svou výhodu nejlepšího hráče základní části Paczesse jen na pár minut a po obhajobě čtvrtého místa Osvaldem se radoval z prvního titulu na tříkolovém turnaji. Stříbrná Paczessa i bronzová Marge potvrdily nejvyšší úroveň svého umění.

Za týden se v Čimické Kozlovně rozhodne o dvaceti hráčích, kteří se mohou přihlásit na Světovou sérii. V neúplném aktuálním žebříčku má zatím tuto jistotu 13 nejlepších.

Désert Dessert 2020 Official results

Désert Dessert 2020

1, RUPRECHT (89 %)
2. PACZESSA (86 %)
3. MARGE (82 %)
4. OSVALD (74 %)
5. KOCOUR (67 %)
6. DOCKAR (75 %)
7. EDDULLA (62 %)
8. AKRASH (60 %)
9. GINDRAA (59 %)

Fotogalerie

Barevná fotoreportáž z oázy Ber-Oun

Aktuální žebříček

Smoking Cat Season Ranking 2020


z Dauhá pro SCWU media
Leon Berger

More news
Gran Milano Zelenáčem roku 2020Smoking Cat History mapNaprosto dominantní KozlovnaDésert Dessert v kalifornské režiiOldin z Midgardu poprvé ukázal svou sílu!Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.