MASTERS2013 - Poslední finále roku!

V Bubenči se naděluje šestého 

a poprvé jen za výsledky v sezóně.

MASTERS2013 PlayersPozměněný systém Smoking Cat Masters představí tento rok výhradně nejúspěšnější hráče a hráčky aktuální sezóny. U dvou stolů sehrají separátní bitvy Ladies a Gentlemen, finálový stůl pak přivítá mix nejlepších z obou kategorií. Z loňské osmičky kandidátů si svoji účast zopakují pouze dva - albertsthalský kapitán Kraken jako nejlepší gentleman JokeRiders Cupu a Ing.Vraanek, který o prsa rumunské gymnastky vyhrál ve vražedných podmínkách srpnový Fiesta del Sol. Pětici gentlemanů doplní elitní trojka ze Světové série2013: Jooki, druhý nováček v historii, který dokázal SCWS vyhrát, kalifornský Ruprecht a ikona Smoking Cat - opálený indonézan Viktoor. Dámský stůl je určen stejnými parametry, vítězka SCWS2013 Vera, doplněná G-Hanou a Marge, k nim se připojí vítězka Košiška Cupu Mongolka Paczessa a nejlepší hráčka JokeRiders Cupu Lenyule.

Šance všech účastníků turnaje jsou poměrně vyrovnané. Propad formy na Světové sérii2013 zaznamenal Ing.Vraanek, zůstává však jediným vítězem dvou elitních trofejí, ta poslední individuální, která mu do sbírky chybí, je právě cylindr pro vítěze turnaje mistrů. Ani Jooki nepůsobí v přípravě úplně jistým dojmem, ale jeho taktika hry i způsob přípravy jsou velice inovativní a podle některých hlasů z kuloárů tady takový talent nebyl od časů Kocoura nebo Huga! Mezi dámami si vůbec netroufám tipovat finalistky, solidní formu předvádí dlouhodobě Marge, na Masters určitě vyladí Paczessa, Lenyule se vrací na scénu po téměř 9měsíční pauze, nicméně pověstná antarktická příprava je údajně v plném proudu.

Více napoví až živý přenos z klubových prostor Follow the Cat tento pátek 6. prosince 2013 po 19. hodině, kdy se Masters2013 rozjedou naplno. Vstupenky na samotnou akci jsou prý ještě také v nabídce, očekává se pozitivní předvánoční atmosféra a spousta masaprostých pochutin a alkoholuplných nápojů.

 

Smoking Cat MASTERS2013 - Follow the Cat - 6. 12. 2013 - 19:00

 


pro SmokingCat.cz
Leon Berger

More news
Naprosto dominantní KozlovnaDésert Dessert v kalifornské režiiOldin z Midgardu poprvé ukázal svou sílu!Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.