3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanů

 

Inspirováno sluncemFollow the Cat Arena je připravena přivítat celou plejádu skvělých hráčů při prvním challengeru gentlemanů v historii Smoking Cat. Nasazenou jedničkou bude Pavel, z aktuální světové desítky jsou přihlášeni Kocour, Kraken a Ing.Vraanek. Svoji první velkou soutěž si naopak zahraje RedHill a Dokktor. Na scénu Smoking Cat se chystá i ukrajinská legenda Fenja, další atrakcí by měl být start Ulminaatora ze San Diega. Dvojnásobné zastoupení budou mít na turnaji tři kluby, mongolský Daschinchillen, ghanští Black Dogs a albánští prodejci Shqipëri Shitet. Světové velmoci Kouřící kočky, tedy Česká republika a Indonésie, jsou zastoupeny jen skromně, zde však jednoznačně platí, že kvalita nahrazuje kvantitu. Pouze Soxac není členem elitní světové desítky.

Turnaj bude provázen také neskutečně nabitým Incomers turnajem Ladies Edition. Kromě světové jedničky Marge je přihlášena také Paczessa, aktuální vítězka Košiška Cupu, Elis, kapitánka jamajského Kingston Dancing Queens, překvapení Košiška Cupu Kate z Hornsholmu a také Osvald nebo další favoritka finále letošní Světové série - Lucka z fjordů norských... I tady se tedy bude na co těšit!

Hraje se o osobní trofej pro vítěze, 80 bodů a účastnické místo na Světové sérii a také na Masters2013. I další hráči u finálového stolu se dočkají pěkných upomínkových předmětů. Dámy hrají o 25-35 bodů (dle účasti) a kopii hlavní ceny ve šperkové velikosti.

V době, kdy se tento turnaj připravoval, měl být zasvěcen slunci a jeho blahodárným vlivům. V té době sužovalo českou kotlinu nekonečné skorojaro, případně povodně a současná vedra si organizátor neuměl ani představit :) Nicméně v prostorách Follow the Cat bude příjemné prostředí s ventilační technikou a chlazenými nápoji, občerstvením a kulturním programem, vzkazuje šéf organizačního výboru.

Startovní listina Fiesta del Sol 2013

1 Pavel (KK Bílá Hora) (CZE)

2 Kocour (Smoking Chingiss Daschinchilen) (MNG)

3 Kraken (SK Albertsthal) (CZE)

4 Ing.Vraanek (Hardangervidda Smoking Elks) (NOR)

5 Gindraa (Black Dogs Ghana) (GHA)

6 Mokele Mbembo (Black Dogs Ghana) (GHA)

7 Soxac (Tanamur Jakarta) (IND)

8 Oleandr (Smoking Chingiss Daschinchilen) (MNG)

9 Red Hill (Shqipëri Shitet) (ALB)

10 Dokktor (Shqipëri Shitet) (ALB)

11 Fenja (Ukraine Mountainers) (UKR)

12 Ulminaator (San Diego Padres) (USA)

 

More news
Naprosto dominantní KozlovnaDésert Dessert v kalifornské režiiOldin z Midgardu poprvé ukázal svou sílu!Obnovení karetní sezóny KK 2020Třetí roura pro KocouraOběžník KK za časů koronaviruKalifornský Cider!Velký návrat Kouřící kočkyVelmoci přihlížely - Tituly IGS2019 pro Rusko a Bolívii! Už je to zase naše hra! Češi v KK deklasovali celý svět!Ghanská gazela utavila mongolské vlkyGhaňané dosáhli na první medaili z Team ChampionshipBrilantní Ruprecht si došel pro výhruAlbania foreverVizour poprvé poražen ženou!AfroCat putuje na severTrofej z Czech Open zůstává na Bílé hořeNedobytná mongolská step potřetí!Legenda Marge ovládla čtvrté finále MastersGreenhorn Cat ovládli zástupci českých klubůSCWS 2015 nabídla souboj titánůFiesta del Sol plná napětí i překvapeníOrient Express trofej vybojovala pro Nory Hvit KråkeRoyal Vinohrady dominoval na Košiška Cupu!Team Championship aneb drama do poslední chvíleTrofej z norského turnaje míří do GhanyPartyCat ovládli nováčci Kouřící kočky z týmu KozlovnaČeský šampionát vyzněl lépe pro mužeUS Open opanovali favorité ze San DiegaAfroCat Chilané nevydali!Oleandr KhaanHejma už se žene stepí!Karetní sezóna 2015Dánský gambit v souboji titánůGreenHorn Cat 2014Norská nadvláda pokračuje!Smoking Cat World Series 2014 za dveřmiFiesta del Sol 2014Košiška Cup a Kočičákův Talíř 2014Kråker Skvadron zlatí na Team ChampionshipSmoking Cat Weekend 2014AfroCat plný překvapeníMongolský vlk trofej nevydal!Skandál!Vichřice přišla z jihuMASTERS2013 - Poslední finále roku!Není greenhorn jako greenhorn!Světová série letos s rekordní účastí gentlemanůFiesta del NOR3.8.2013 Fiesta del Sol - historicky první challenger gentlemanůJak dopadl Košiška Cup 2013Dámský challenger již tuto sobotu !Světová série 2013 ve znamení pěti... a retro!JokeRiders Cup skončil skandálem a neuvěřitelnou remízou!JokeRiders Cup se nezadržitelně blíží !Nominace týmu All CzechsTým Světa vyhlásil nominaci na JokeRiders CupNa Kladně odstartoval experimentální ročník plánované dlouhodobé soutěže. Marge zachycena v doprovodu neznámého muže!Zasedal výkonný výbor SCWUJokeRiders Cup se bude poprvé konat 6.dubna 2013Vývoj v žebříčcích po MastersMasters 2012 vyhrál smolař sezóny ZahradaKladenský Adventní trénink/turnaj o tašku plnou překvapení vyhrál Gindraa!Masters2012 přivítá aréna Follow the Cat pravděpodobně 7.12.Ing.Vraanek vítězem Světové série 2012Klubový žebříček po SCWS2012Klubové pořadí na SCWS2012Výsledky Světové série 2012Remek obdržel divokou kartu !Výsledky kvalifikací gentlemanů na SCWS 2012Katar uvolnil finanční kohoutky a koupil hvězdu !Aktualizované startovní listinyVítěz loňské kvalifikace letos na SCWS s divokou kartou!Kooza vypadne ze Světové desítky gentlemanůSvětová série 2012Ghana v plné síle !Zahrada na marodceTřináctka kvalifikovaných na SCWS 2012
Partners
Vytvořeno týmem. Právní podmínky stránky.